Christmas with Magical Atelier

Moja tegoroczna produkcja bombek bożonarodzeniowych zaczęła się już w październiku 🙂 Tak! Asortyment znacznie się powiększył, dlatego produkcja ruszyła pełną parą.
Jako pierwsze gotowe były bombki 3D z magicznym krajobrazem, następnie bombki z chusteczki – pojawiły się nowe wzory, oraz jako ostatnie i tegoroczna nowość to bombki eko – wykonane ze sznurka, ozdobione perełkami oraz bawełnianą koronką. Oczywiście moja wyobraźnia i w tym przypadku nie miała końca z powodu nagromadzonych wcześniej materiałów. Na sam koniec,  już zupełnie dla urozmaicenia, wykonałam malutkie bombki z pozostałymi elementami przeznaczonymi do ozdoby, które znalazły swoje drugie oblicze jako główny element dekoracyjny – piórka, włosy anielskie, włóczka 🙂

Bombki eko to nie jedyna tegoroczna nowość 🙂 Postanowiłam również zadbać o elementy dekoracyjne do naszych mieszkań.
Gorącą herbatę wybierzemy ze skrzyneczki na herbaty, kubeczek odłożymy na świątecznych podkładkach, a na zmarznięte noski czeka bożonarodzeniowy chustecznik (wszytsko wykonane z drewna i ozdobione metodę decoupage).

To jednak nie wszystko… W wolnej chwili robię na drutach oraz próbuję sił w tworzeniu biżuterii. Namiastkę ww. rzeczy zobaczycie na zdjęciach z tegorocznej sesji w zupełnie nowym wydaniu.

ZAPRASZAM 🙂

Zdjęcia: Marlena Kluczyńska-Czernik
Maku up: Agnieszka Krausiewicz Dreampacket

#bombki 3D  #magiczne święta  #magiczne bombki  #bombki decoupage  #bombki hand made  #Boże Narodzenie hand made  #dekoracja hand made  #eko bombki     #magiczne zdjęcia  #prezent hand made  #gift hand made  #magic Christmas

Jedna uwaga do wpisu “Christmas with Magical Atelier

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s