About Me

W każdej swojej wolnej chwili staram się robić to, co naprawdę sprawia mi przyjemność. Jest tych czynności niewątpliwie kilka, lecz od 2011 roku postanowiłam nauczyć się techniki ozdabiania przedmiotów Decoupage.
Ukończyłam kilka kursów z wybranego zagadnienia i tematyki ozdabiania, co w chwili obecnej pozwala mi na swobodne wykonywanie dzieł na drewnie, plastiku i styropianie. Systematycznie poszerzam swoje obecne doświadczenie, co daje mi nieograniczone pole działania, a wykonane rzeczy zyskują na coraz to większej oryginalności i jakości wykonania. Decoupage to jedno, a całą resztę, którą znajdziecie na blogu wykonuję już po swojemu :), na co tylko przyjdzie mi  ochota i pomysł.

Bloga założyłam w celu przedstawienia Wam moich rękodzieł oraz pokazaniu, że niejednokrotnie są to bardziej atrakcyjne i oryginalne rzeczy od tych, które oferują nam w swoim asortymencie sieciówki (made in china).

Ponadto od kilkunastu lat jestem fascynatką zajęć fitness, a obecnie moją miłością stał się Pilates. W między czasie salsa kubańska, bachata, a w porze zimowej narty. Nie muszę wspominać o podróżach prawda? Podróże wszelakie, te małe i duże!
Kiedy znajduję na to czas? No właśnie… Dla chcącego nic trudnego 🙂

Na co dzień pracuję w perfumerii jako beauty consultant, a z wykształcenia jestem ekonomistą.

Urszula

2 uwagi do wpisu “About Me

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s