Other

Czyli wszystko inne, co również wykonuję i nie koniecznie jest to już tylko Decoupage.
Wystarczy, że zobaczę coś fajnego w Internecie, czy w sklepie i już przystępuję do własnej autorskiej realizacji. Coś przecież muszę robić, gdy kończy się sezon bombek bożonarodzeniowych i pisanek 🙂 I tak oto powstają chusteczniki, wieszaki, stroiki, szkatułki, zakładki do książek, doniczki czy nawet biżuteria.
Każde moje „dzieło” sfotografuję i umieszczę w galerii. Sama nie wiem co dziś, jutro czy za tydzień wpadnie mi do głowy. Najlepiej będzie na bieżąco śledzić mój blog.

Przyznaję się również do robótek ręcznych, które każda z naszych babć wykonywała… Tak! DRUTY ! Czyli powrót mody na robótki na drutach! Podszkoliłam się we wzorach i tak oto zaopatruję najbliższych w szaliki i mitenki na nadchodzącą zimę 🙂

************************************************************

Here you can find all the other stuff but the Decoupage techniques.
Once I’m inspired by something seen on the Internet or in a shop I immediately try to do this on my own. I need to do something during the part of a year when balls and eggs are less popular 🙂 That’s the way tissue holders, hangers, wreaths, jewel cases, bookmarks, flowerpots or even jewellery get created.
I take photos of each “little masterpiece” I create and share it with you via the gallery. No one knows (even me, actually!) what can cross my mind today, tomorrow or in a week… So please follow my blog to keep track of my work.
I also have to make a little confession – recently I started with needlework. Yes, knitting needles! Needlework is in again, so I’ve learned some knitting patterns and here I am – providing my family and friends with scarves and mittens for the upcoming winter 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s